Fotograf Olsztyn

Wesele

Wesele to wspaniały czas na zamknięcie w kadrach radości i pięknych emocji.  Towarzyszę Młodej Parze podczas wesele do oczepin włącznie. Zabawa weselna to pierwszy moment odprężenia w dniu Ślubu. Na zdjęciach reportażowych wychwytuję to, czego Młoda Para może nie dostrzec podczas tych radosnych chwil.

Czujnym okiem aparatu obejmuję gości, ich emocje. Z doświadczenia proponuję nowożeńcom podczas wesela mini plener ślubny, by pośród zdjęć weselnych znalazły się również kadry z tymi, z którymi młodzi chcą mieć wspólne pamiątkowe zdjęcia portretowe. Wbrew temu co czasem widać gołym okiem – każda sala, każdy plener ma w sobie ukryty potencjał fotograficzny. Moim zadaniem jest go odnaleźć i wykorzystać.

Ponadto na życzenie młodej pary przygotowuję zarówno duże, efektowne i eleganckie albumy, jak i mniejsze, klimatyczne odbitki dowolnej wielkości. Odbitki mogą być luzem lub w dodatkowych, specjalnych opakowaniach – a także nośniki pendrive oraz płyty. Wszystkie dodatki ślubne podlegają pełnej personalizacji – młoda para może wybrać materiał: eko-skórę lub tkaninę introligatorską wysokiej jakości w bogatym wachlarzu kolorystycznym oraz dobrać kolorystykę wszystkich dodatków. Na każdym spotkaniu z zainteresowaną parą udostępniam do wglądu przykładowe formy wykończenia naszego wspólnego dzieła.

Zadzwoń bądź napisz, z przyjemnością opowiem o szczegółach, a także odpowiem na wszelkie pytania.

Obejrzyj także zdjęcia z plenerów ślubnych, a więcej nowości znajdziesz na Instagramie.

Powrót do portfolio
Powrót do góry