Fotograf Olsztyn

Sesja ślubna

Sesja ślubna może odbyć się w wymarzonym przez Was miejscu. Łąka, klimatyczny dworek czy tajemnicze ruiny, a może raczej dach bloku lub centrum miasta? Miejsce Waszej sesji ślubnej ustalę z Wami indywidualnie, by spełnić Wasze marzenia i oczekiwania. Zawsze służę pomocą i doświadczeniem jako fotograf z wieloletnim stażem. Jeśli więc będziecie potrzebowali inspiracji, chętnie zasugeruję kilka świetnych lokalizacji na plener ślubny w Olsztynie i jego malowniczych okolicach. Współpracuję z parami na terenie całego kraju, zatem jeśli macie już upatrzone miejsce, możemy zaplanować w nim Waszą ślubną sesję zdjęciową.

Dla wielu par to właśnie plener jest najprzyjemniejszą częścią całego ślubnego reportażu. Wtedy to możemy w piękny sposób uwiecznić te najważniejsze dla Was chwile, ale także wspólnie puścić wodze fantazji! Miejsce i czas zależy od Waszych preferencji. Plener fotograficzny może się odbyć zarówno w dniu Waszego ślubu, jak i innym dogodnym dla Was terminie.

Ponieważ zdjęcia wykonuję na terenie całego kraju, jeśli tylko będziecie mieć takie życzenie możemy wybrać się w podróż z aparatem fotograficznym. Sesja ślubna na Warmii i Mazurach to moja specjalność – ale dlaczego nie zrobić zdjęć plenerowych nad morzem? A może w górach? Fotografia nie zna ograniczeń!

Masz pytania? Wątpliwości? Koniecznie zadzwoń bądź napisz! 🙂

Ślubne inspiracje znajdziesz na moim Instagramie.

Powrót do portfolio
Powrót do góry