Fotograf Olsztyn

Sesja ślubna Olsztyn – Słoneczna Polana – Kasia i Andrzej

Sesja ślubna Olsztyn – jeśli poszukujesz fotografa ślubnego, zapraszam! Napisz bądź zadzwoń, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Także opowiem w jaki sposób pracuję i przygotuję ofertę odpowiednio dostosowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia galerii fotografii ślubnej Kasi i Andrzeja. Tenże reportaż miałam przyjemność wykonać w październiku. Po uroczystości zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego udaliśmy się na Słoneczną Polanę. Tam mieliśmy chwilę na miły spacer, w trakcie którego powstała sesja plenerowa. Powyższe kadry oświetlały promienie słońca zbliżającego się ku zachodowi. To własnie pozwoliło na uzyskanie tak przyjemnych dla oka, ciepłych barw na zdjęciach. Następnie udaliśmy się do restauracji Słoneczna Polana, aby rozpocząć zabawę weselną.

Chciałabym jeszcze dodać, iż na życzenie młodej pary przygotowuję albumy będące wspaniałą, namacalną pamiątką tych najważniejszych momentów. Do wyboru są zarówno duże, efektowne i eleganckie albumy, jak i mniejsze, klimatyczne odbitki dowolnej wielkości – luzem lub w dodatkowych, specjalnych opakowaniach – a także nośniki pendrive oraz płyty. Wszystkie dodatki ślubne podlegają pełnej personalizacji – młoda para może wybrać materiał: eko-skórę lub tkaninę introligatorską wysokiej jakości w bogatym wachlarzu kolorystycznym oraz dobrać kolorystykę wszystkich dodatków. Na każdym spotkaniu z zainteresowaną parą udostępniam do wglądu przykładowe formy wykończenia naszego wspólnego dzieła.

Nie czekaj, zarezerwuj termin 🙂

Zapraszam także na Instagram.

Powrót do portfolio
Powrót do góry