Fotograf Olsztyn

Fotografia ślubna Olsztyn – Stadnina Koni Kierzbuń – Ania i Andrzej

Fotografia ślubna Olsztyn – zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Ani i Andrzeja. Także zapraszam do obejrzenia galerii z sesji narzeczeńskiej tej niezwykle uśmiechniętej pary.

Jeśli zastanawiacie się, czy sesja narzeczeńska to dobry pomysł – odpowiem, że świetny! Jest to idealny moment, aby oswoić się z obecnością aparatu oraz mnie, jako Waszego fotografa ślubnego 🙂 Sesję narzeczeńską możemy wykonać kilka miesięcy, jak i kilka tygodni przed ślubem. Zarówno w plenerze, kawiarni, czy też Waszym domu, możliwości do wyboru jest wiele. Jestem otwarta na wszelkie pomysły, a także mogę podpowiedzieć jakie miejsca idealnie sprawdzą się na tego typu sesje. Natomiast zdjęcia narzeczeńskie możecie później wykorzystać jako prezent dla rodziców, dziadków czy też jako galerię wyeksponowaną na Waszym ślubie.

Podobnie jak sesja narzeczeńska, ślub i wesele Ani i Andrzeja odbyło się w Stadninie Koni Kierzbuń. Jest to przepiękne, malownicze miejsce, które nadało idealne tło dla fotografii ślubnej tej Młodej Pary. Przygotowania oraz błogosławieństwo odbyły się tradycyjnie w domu Panny Młodej. Natomiast ceremonia w starym, niezwykle klimatycznym kościele nieopodal. Goście wraz z Młodymi przejechali z domu do kościoła zaprzęgami konnymi, a po ceremonii odbył się przejazd do stadniny. Pięknie przygotowana i ozdobiona ujeżdżalnia stała się klimatyczną salą weselną, co ukazuje galeria zdjęć.

Oferuję również na życzenie Młodej Pary wspaniałe, eleganckie i efektowne albumy ślubne.

Nowości oraz zdjęcia z innych sesji znajdziesz także na Instagramie 🙂

Powrót do portfolio
Powrót do góry