Fotograf Olsztyn

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna jest matką niemal wszystkich dziedzin fotografii. Dlatego też na półce każdego domu znajdziemy albumy pełne ważnych dla nas zdjęć. To właśnie one podtrzymują prawdziwe barwy naszych wspomnień. Zatrzymam dla Was te cenne chwile rodzinnych bliskości i zaprezentuję je na fotografiach, które staną się częścią Waszych domów. Roześmiane buzie, błyszczące oczy, radość i spontaniczność to stale elementy, które towarzyszą moim sesjom rodzinnym.

Możemy wybrać się na fotograficzny spacer w urokliwe miejsce zaproponowane przeze mnie lub miejsce, które jest ważne dla Was. Bardzo dobrym pomysłem są także sesje w domowym zaciszu – scenerii, która daje Wam poczucie komfortu i spokoju. Każdy z tych scenariuszy na pewno zaowocuje zdjęciami, które zawsze wywołają ciepły uśmiech na Waszej twarzy.

Takie fotografie rodzinne to nie tylko piękna pamiątka, ale też świetny prezent dla bliskich sobie osób. Sesja ciążowa to dobry pomysł na prezent dla przyszłej mamy, a sesja noworodkowa to radość dla całej rodziny. Dlatego zapytaj o vouchery/zaproszenia na sesje rodzinne, przedstawię ofertę fotografii przygotowanej pod Twoje potrzeby. Zaproszenie na sesję fotograficzną na wydłużony czas realizacji, aby obdarowane osoby mogły bez pośpiechu umówić się ze mną na dogodny dla wszystkich termin. Zdjęcia wykonuję zarówno w Olsztynie, jak i na terenie całego kraju.

Więcej sesji rodzinnych znajdziesz na blogu, zapraszam także na Facebook.

Powrót do portfolio
Powrót do góry