Fotograf Olsztyn

Fotografia portretowa

Fotografia portretowa to wspaniała sztuka uwieczniania naszego wizerunku. Może być dobrą zabawą zarówno dla osoby fotografowanej, jak i fotografa. Nieraz może też wzruszyć, a z biegiem czasu przyzywać fale wspomnień. Nawet jeśli nie mieliście wcześniej styczności z aparatem, nie byliście na profesjonalnej sesji portretowej, niech Was to nie zmyli. Wystarczy chwila, kilka moich podpowiedzi by w swobodnej i komfortowej atmosferze sesja fotograficzna zaowocowała pięknymi, klimatycznymi zdjęciami!

Robię zarówno klasyczne zdjęcia portretowe, jak również portretowe sesje stylizowane. W fotografii inspiruje mnie światło i natura. Jej potęga i piękno. Tereny Warmii i Mazur są nimi przepełnione, dlatego też uwielbiam przeprowadzać sesje plenerowe w Olsztynie oraz jego szerokich okolicach. Pokazuję więc w swoich zdjęciach naturalne piękno każdego z nas. Szczyptę magii dodaję umiejętnie wykorzystanym światłem. Zapraszam na blog, gdzie również można oglądać zdjęcia z sesji portretowych.

Sesja portretowa to dobry pomysł na świetną zabawę z przyjaciółmi, niesamowitą pamiątkę z wieczoru panieńskiego lub urodzin.  A może marzysz o spontanicznej sesji portretowej w klimacie retro, boho albo niczym z baśniowego świata? Z radością podejmę się takiego wyzwania!

Ponadto możesz zamówić u mnie voucher/zaproszenie na sesję fotograficzną w ramach prezentu dla bliskiej osoby. Takie zaproszenie będzie miało wydłużony czas na zrealizowanie, odpowiednio do Twoich potrzeb. Sesje fotograficzne realizuję zarówno w Olsztynie jak i na terenie całego kraju. Zapytaj o szczegóły oferty.

Zapraszam także na Instagram 🙂

Powrót do portfolio
Powrót do góry