Fotograf Olsztyn

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa – fotografia ślubna to bardzo znaczący, ale nie jedyny rodzaj fotografii okolicznościowej. Komunie, chrzciny, wszelkiego rodzaju rocznice czy też urodziny – te ważne rodzinne uroczystości są niemal równie warte upamiętnienia.

Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem dyskretnie i z należytą uwagą zadbam o zdjęcia z ceremonii kościelnych, cywilnych i rodzinnych. Fotografia komunijna czy fotografia chrztu sprawia, że mogę pomóc Wam zachować wiele ulotnych chwil, które często umykają przysłonięte przez łzy wzruszenia i burze wzniosłych emocji. Piękną pamiątka mogą być również zdjęcia z sesji plenerowych powiązanych z ważnymi dla Waszej rodziny uroczystościami.

Podobnie jak w przypadku reportaży ślubnych, polecam dostarczenie zdjęć w formie eleganckiego albumu (zobacz przykładowe albumy), klimatycznych odbitek na pięknym papierze lub specjalnie przygotowanego nośnika pendrive. Każde spotkanie rodzinne to wspaniała okazja do wspólnego przeżywania tych pięknych chwil. Jestem pewna, że moje zdjęcia przywołają te dobre wspomnienia z wielką mocą.

Ponadto można zamówić u mnie voucher/zaproszenie na sesję fotograficzną w ramach prezentu. Oczywiście takie zaproszenie będzie miało wydłużony czas na zrealizowanie, odpowiednio do Twoich potrzeb. Sesje fotograficzne realizuję zarówno w Olsztynie jak i na terenie całego kraju. Zapytaj o szczegóły, opowiem jak wyglądają tego typu sesje. Ponadto przygotuję spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań 🙂

Zapraszam także na Instagram.

Powrót do portfolio
Powrót do góry