Fotograf Olsztyn

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa – świat biznesu jest ściśle powiązany z fotografią eventową. Zatem profesjonalne zdjęcia z gal biznesowych, konferencji, imprez pokonferencyjnych, wszelkiego rodzaju wystaw lub wydarzeń medialnych, to materiał, który idealnie możecie Państwo wykorzystać na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, materiałach promocyjnych bądź prasowych.

Wykonam dla Państwa fotografie, które w doskonały sposób kreślą wizerunek firmy oraz marki. Jako fotograf od lat zajmuję się sesjami w trakcie wydarzeń firmowych. Mam duże doświadczenie w pracy podczas takich uroczystości. Mam także świadomość, że dzisiejszy rynek jest oparty na świecie obrazu. Dlatego też każda rozwijająca się firma dba o to, aby firmowe sesje fotograficzne były przede wszystkim profesjonalne. Dojeżdżam do klientów, a także na życzenie towarzyszę również przy zaplanowanych w trakcie eventu atrakcjach dodatkowych w terenie. Mam również doświadczenie w fotografii produktowej.

Zajmuję się także przygotowaniem sesji biznesowych, w tym wizerunkowych. Posiadam mobilne studio fotograficzne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy. Dlatego sesję biznesową, czy też wizerunkową mogę wykonać w dogodnym dla Państwa miejscu, np. na terenie firmy, jednocześnie zapewniam najwyższą jakość usługi. Używam profesjonalnego sprzętu.

Fotografia eventowa obejmuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wydarzenia kulturalne, zawody sportowe, targi, warsztaty, festiwale, czy też gale.  Na udany event składa się wiele czynników, takich jak wystąpienia prelegentów, atmosfera wydarzenia, dobra zabawa uczestników na imprezach korporacyjnych. Takie właśnie momenty staram się pokazać na moich zdjęciach.

Zapraszam także na Instagram oraz do obejrzenia galerii zdjęć koncertowych.

Powrót do portfolio
Powrót do góry