Fotograf Olsztyn

Detale ślubne

Detale ślubne to jeden z elementów kompozycji tworzącej piękny reportaż ślubny, na który składa się wiele składników. Świetlisty welon spływający po marmurowej podłodze kościoła, splecione w czułym geście dłonie, ukradkiem ocierana łza wzruszenia…

Dlatego jako fotograf ślubny chwytam te ulotne detale i splatam je w całość razem z resztą obrazów z najważniejszej dla Was Ceremonii. To właśnie te szczegóły, na pierwszy rzut oka wręcz niewidoczne, są bardzo istotne. Detale nadają charakter całości ślubnego reportażu.

W dniu Waszego ślubu czas będzie biegł z prędkością światła… Tyle emocji! Właśnie dlatego będę czuwała i zatrzymam dla Was te chwile, które uleciały z prędkością bijącego przed ołtarzem serca. W rezultacie oglądając zdjęcia będziecie mogli odkryć je na nowo!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, zadzwoń bądź napisz. Chętnie opowiem w jaki sposób pracuję, jakie mam doświadczenie. Możemy omówić także bardziej szczegółowo Wasze oczekiwania, potrzeby i pragnienia. Wtedy będę mogła przygotować spersonalizowana ofertę dotyczącą Waszego reportażu ślubnego.

Dodatkowo mogę zaproponować albumy ślubne. Na życzenie młodej pary przygotowuję zarówno duże, efektowne i eleganckie albumy, jak i mniejsze, klimatyczne odbitki dowolnej wielkości – luzem lub w dodatkowych, specjalnych opakowaniach – a także nośniki pendrive oraz płyty.

Zapraszam także na mój Instagram. Więcej zdjęć związanych z reportażem ślubnym znajdziesz w zakładce Fotografia ślubna.

Powrót do portfolio
Powrót do góry