Fotograf Olsztyn

Ceremonia ślubna

Każdy fotograf ślubny w Olsztynie, na Warmii, Mazurach i w każdym mieście w Polsce wie, że ceremonia ślubna w kościele czy urzędzie stanu cywilnego to czas, gdy nie powinien on być widoczny. Powinien natomiast widzieć wszystko. Uchwycić to, co najważniejsze w tym podniosłym i pięknym momencie, jednocześnie nie zakłócając jego dostojności i powagi. Dlatego jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem zapewniam wysoką jakość usług, a co za tym idzie pełen profesjonalizm podczas wykonywania reportażu.

Moment złożenia Przysięgi Małżeńskiej to ten, dla którego wszyscy spotykają się razem i przeżywają go wraz z Młodą Parą. To chwila z życia, która staje się życiem. Fotografia podtrzymuje takie właśnie chwile i nie zmienia ich pod wpływem czasu. Każde z dziesiątek zdjęć ceremonii ślubnej, które wykonałam, mają dla mnie wartość indywidualną. To wspaniałe chwile, do których podchodzę z szacunkiem zarówno osobistym, jak i profesjonalnym. Dlatego też jestem fotografem ślubnym z legitymacją potwierdzającą odbycie kursu liturgicznego dla fotografów.

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości, zadzwoń bądź napisz. Opowiem w jaki sposób pracuję i podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami.

Chętnie opowiem także o ofercie albumów ślubnych. Na życzenie młodej pary przygotowuję zarówno duże, efektowne i eleganckie albumy, jak i mniejsze, klimatyczne odbitki dowolnej wielkości – a także nośniki pendrive oraz płyty. Wszystkie dodatki ślubne podlegają pełnej personalizacji – młoda para może wybrać materiał: eko-skórę lub tkaninę introligatorską wysokiej jakości w bogatym wachlarzu kolorystycznym oraz dobrać kolorystykę wszystkich dodatków. Na każdym spotkaniu z zainteresowaną parą udostępniam do wglądu przykładowe formy wykończenia reportażu.

Zajrzyj także do galerii zdjęć z zabawy weselnej oraz Facebook.

Powrót do portfolio
Powrót do góry