Fotograf Olsztyn

Albumy ślubne

Albumy ślubne to przepiękna pamiątka pozwalająca w dowolnej chwili wracać do tych jakże ważnych momentów. Pozwól, iż ubiorę Wasze zdjęcia w przepiękny album. Jest to wspaniała oprawa Waszych wspomnień, która przez lata będzie Was cieszyć, zachwycać i wzruszać.

W dobie cyfryzacji i codziennego pędu wywołane zdjęcia mają w sobie niepowtarzalną magię, której nigdy nie odda żaden wyświetlacz. Można ich dotknąć, poczuć ich zapach, dać je komuś lub… zgubić 🙂 Są idealnym prezentem dla bliskich Wam osób. Dla tych, dla których jesteście cenni i ukochani. Pośród tysięcy kopii cyfrowych Waszych prywatnych zdjęć, zapisanych na kartach pamięci i dyskach przenośnych, fotografia ślubna mogłyby się zawieruszyć. A przecież nie taki powinien być jej los!

Album ślubny będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Oglądanie wywołanych w dobrej jakości zdjęć Waszego reportażu ślubnego to wspaniały sposób na współdzielenie emocji.

Na życzenie młodej pary przygotowuję zarówno duże, efektowne i eleganckie albumy, jak i mniejsze, klimatyczne odbitki dowolnej wielkości – luzem lub w dodatkowych, specjalnych opakowaniach – a także nośniki pendrive oraz płyty. Wszystkie dodatki ślubne podlegają pełnej personalizacji – młoda para może wybrać materiał: eko-skórę lub tkaninę introligatorską wysokiej jakości w bogatym wachlarzu kolorystycznym oraz dobrać kolorystykę wszystkich dodatków. Na każdym spotkaniu z zainteresowaną parą udostępniam do wglądu przykładowe formy wykończenia naszego wspólnego dzieła.

Powrót do portfolio
Powrót do góry