Fotograf Olsztyn

Referencje

Ślub w Jabłoń Lake Resort | Agata i Jacek

„Agatę poprosiliśmy o wykonanie dla nas fotografii z uroczystości naszego ślubu, wesela oraz niewielkiej sesji plenerowej na Mazurach.
Był to bez wątpienia najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać! Zdjęcia zachwycają za każdym razem nas i innych, którzy je oglądają, ujęcia są przepiękne, a fotografie doskonałej jakości.
Przede wszystkim, bez trudu zrozumieliśmy się w zakresie tego, co nas interesowało – zależało nam na kilkudziesięciu naturalnych zdjęciach, uwieczniających najważniejsze momenty tego dnia.
Fantastycznie wspominamy też samą obecność Agaty na naszej uroczystości – mimo że nie mieliśmy okazji poznać się przed dniem ślubu, atmosfera towarzysząca wykonywaniu zdjęć była bardzo swobodna, nie czuliśmy tremy, Agata bardzo szybko nawiązała też kontakt z naszymi gośćmi.
Na szczególną uwagę zasługują też wykonane przez Agatę przepiękne albumy.
Wielkim atutem była też dla nas bardzo sprawna komunikacja na wszystkich etapach – zarówno przy okazji omawiania szczegółów przed ślubem, w trakcie selekcji i obróbki zdjęć, czy tworzenia albumów.
Zdjęcia zostały wykonane na czas.
Z całego serca polecamy i dziękujemy za przepiękną pamiątkę z naszego ślubu!”
Agata i Jacek

Ślub na Przystani | Asia i Adam

„Agata jest profesjonalną fotograf i robi przepiękne zdjęcia. Zarówno my, jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni efektem Jej pracy podczas ślubu i wesela, na których nam towarzyszyła. Agata dała się poznać jako otwarta i sympatyczna osoba, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała w miłym tonie. Nie wiedzieliśmy czego spodziewać się po sesji zdjęciowej, ponieważ nie czujemy się komfortowo w pozowanych zdjęciach, ale dzięki temu, że Agata stawia na naturalność, czuliśmy
się naprawdę swobodnie i teraz możemy wspominać chwile spędzone na sesji oglądając fantastyczny album ze zdjęciami, który dla nas przygotowała. Zdecydowanie polecamy Agatę! 🙂  Jest najlepsza!”
Asia i Adam

Ślub w Gietrzwałdzie | Wesele w Starym Folwarku | Ela i Tomek

„Zdjęcia z uroczystości są piękne i ta niesamowita jesienna sesja zdjęciowa… 🙂 Dzięki temu mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie! My, nasi rodzice i goście uważamy, że zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z sesji zdjęciowej wyszły naprawdę świetnie. Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę, dobre słowa i kapitalne zdjęcia. Współpraca była naprawdę udana! Polecam serdecznie Agatę!”
Ela i Tomek

Fotografia ślubna | Hotel Star-Dadaj Resort & SPA | Karolina i Marcin

„Poszukując fotografa, strona Agaty, a przede wszystkim jej zdjęcia bardzo przypadły nam do gustu. Po pierwszym spotkaniu z Agatą już wiadomo było, że będzie to świetny wybór, ponieważ Agata jest profesjonalna w tym co robi oraz jest przesympatyczna, co praktycznie od razu pozwoliło na skrócenie dystansu. Podczas przygotowań w domu, w trakcie ceremonii ślubu i podczas samego wesela świetnie się odnajdywała chwytając najważniejsze chwile. Była wszędzie będąc zupełnie niezauważalną i nienachalną. Dzięki temu bardzo Agatę polubiliśmy i mieliśmy pewność, że sesja plenerowa pójdzie idealnie. Dokładnie tak było! Po tych kilku spotkaniach otrzymaliśmy najpiękniejszy prezent na lata w postaci cudownych zdjęć. Serdecznie polecamy Agatę! Jest bardzo kompetentna w tym co robi i przede wszystkim jest dobrym człowiekiem! Ściskamy mocno!!”
Karolina i Marcin

Fotografia ślubna | Hotel HP Park Olsztyn | Natalia i Dominik

„Jeżeli ktoś ze znajomych szuka wspaniałego fotografa to serdecznie polecam Agatę! ❤️ 
Sympatyczna i przemiła osoba. Współpraca idealna, a efekt rewelacyjny i bajeczny ❤️ Polecam !!! My jesteśmy zachwyceni!”
Natalia i Dominik

Fotografia ślubna | Mazurskie Siedlisko | Ania i Mariusz

„Współpraca z Tobą, Agato, przebiegła bez żadnych zastrzeżeń – na całe szczęście jesteś bardzo wyrozumiała jako osoba i wiesz, że organizacja ślubu i wesela to nie lada wydarzenie organizacyjne, dlatego brak czasu na spotkanie i ustalanie szczegółów zastąpiliśmy rozmową telefoniczną i kontaktem mailowym 🙂 To wystarczyło, by efekt nas w pełni zadowolił!
Zdjęcia bardzo nam się podobają – są czyste, ostre i powodują na naszych twarzach uśmiech – bardzo się cieszymy, że oddały radosną atmosferę tego dnia. Pomimo szczególnie mojego (Panny Młodej) zdenerwowania w tym dniu mam wrażenie, że tego w ogóle nie widać. Na zdjęciach dominują u Nas śmiech, a goście oglądający zdjęcia mówią, że widać tę unoszącą się wzajemną miłość… Wierzymy na słowo! 😀
Spełniłaś nasze prośby, dałaś dobre rady, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Nasi Goście byli Tobą zachwyceni – byłaś niewidoczna, ale wykonałaś zadanie w 100%.
Bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę i mam nadzieję, że będą jeszcze okazje do współpracy!”
Ania i Mariusz

Fotografia rodzinna | Sesja zdjęciowa w plenerze

„Agata dwa razy robiła naszej rodzinie sesję zdjęciową w plenerze i na pewno spotkamy się z nią jeszcze raz. Jej zdjęcia są cudowne, pełne życia i takie naturalne. Agata ma niesamowite wyczucie i „oko” do uwieczniana pięknych chwil. Jest otwarta na pomysły klientów, uśmiechnięta i naturalna. Nie przytłacza pozujących swoją osobą, jest pomocna i cierpliwa. Obydwie sesje przebiegły sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdej rodzinie, to pamiątka na całe życie!””
Magdalena

Sesja portretowa | Olsztyn | Ada

„Sesja zdjęciowa z Agatką to najlepsze, co mogło mnie spotkać. Trochę się stresowałam, bo była to pierwsza taka sesja w życiu, ale nie było kompletnie czym! Agata to przemiła, ciepła, uśmiechnięta osoba, która swoim podejściem sprawia, że stres odchodzi na bok. Zdjęcia wyszły przepiękne, nie mogę doczekać się kolejnej sesji! Dziękuję i mam nadzieje, że do zobaczenia niebawem! ❤️ POLECAM WSZYSTKIM❤️❤️❤️!”
Ada

Fotografia dla firm | Twórcze Centrum Rozwoju Osobistego Alchemia

„Agata wykonywała zdjęcia reportażowe z zakończenia coachingowego programu rozwoju osobistego dla kobiet i była w tym znakomita. Specyfika pracy związanej z rozwojem osobistym wymaga intymności, nieinwazyjności i życzliwości – i Agata w cudowny sposób nam to dała, poruszając się z dyskrecją, życzliwością w oku i uwagą. Zdjęcia wyszły piękne. Oddające klimat chwil i dodatkowo ujęte w ciekawy, artystyczny sposób. 
Agata robiła również tym kobietom mini-sesję zdjęciową. W szybkim czasie uchwyciła piękne ujęcia, które są serdeczną pamiątką dla każdej z nas.
Dodatkowo – jest rzetelna i słowna oraz szybko realizująca swoje projekty. Polecam gorąco.”
Dominika Świątecka-Majewska
Właścicielka Twórczego Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA w Olsztynie.

Sesja porterowa | Monika

„Serdecznie polecam Agatkę jeżeli marzą się Wam zdjęcia w które jest włożony ogrom pracy i serducho! Pełne zaangażowanie, uśmiech i ogrom pomysłów włożonych w realizacje zdjęć.  Ogromny buziak i wielka 5 za pasje, będę zawsze wracała.”
Monika

Zdjęcia reportażowe | Alchemia - Twórcze Centrum Rozwoju Osobistego w Olsztynie

„Agata Kurczak kilkakrotnie robiła zdjęcia reportażowe na tanecznych występach. Warunki były wymagające: ciemno, niskie światło, dym mgielny, ciasno z powodu licznej publiczności i dynamiczna akcja. A jednak … Agata poruszała się niezauważalna, znajdując świetne ujęcia. Jej zdjęcia nie tylko oddały energie tych zdarzeń, ale również są bardzo żywe i estetyczne.
A dodatkowo – jest sympatyczna kobietą i bardzo profesjonalnie traktuje swojego klienta. Szybka realizacja zleceń i słowność.”
Dominika Świątecka-Majewska
Twórcze Centrum Rozwoju Osobistego ALCHEMIA w Olsztynie.

Sesja komunijna | Sesja Rodzinna

„Agata to fotograf pełen pasji i zaangażowania. Ma głowę pełną pomysłów, a jej dobra energia udziela się wszystkim, nawet dość trudnym we współpracy dzieciom 😉, a do takich należy moja córka. My, jako rodzina mamy cudowną pamiątkę. Agata to profesjonalizm i luz w jednym.”
Justyna
Powrót do góry