Sesja kobieca Olsztyn – poszukujesz pomysłu na piękne, klimatyczne zdjęcia? Zapraszam na sesję! 🙂 Zadzwoń bądź napisz, opowiem w jaki sposób pracuję, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, przedstawię ofertę 🙂 

Poniżej przedstawiam galerię zdjęć z sesji z Karoliną, finalistką Miss Warmii i Mazur. Piękna wiosenna pogoda oraz malownicze okolice Olsztyna nad Jeziorem Wulpińskim stworzyły wspaniałe tło dla naszej sesji.

Wykonuję zarówno klasyczne zdjęcia portretowe, jak również portretowe sesje stylizowane. Ponadto w fotografii inspiruje mnie światło i natura, jej potęga i piękno. Ze względu na to, iż tereny Warmii i Mazur są nimi przepełnione, dlatego uwielbiam przeprowadzać sesje plenerowe w Olsztynie oraz jego szerokich okolicach. Pokazuję więc w swoich zdjęciach naturalne piękno każdego z nas. Szczyptę magii dodaję umiejętnie wykorzystanym światłem. Zapraszam także do obejrzenia innych zdjęć z tego typu sesji w zakładce portrety.

Ponadto sesja portretowa to dobry pomysł na świetną zabawę z przyjaciółmi, niesamowitą pamiątkę z wieczoru panieńskiego lub urodzin.  Także jeśli marzysz o spontanicznej sesji portretowej w klimacie retro, boho albo niczym z baśniowego świata, z radością podejmę się takiego wyzwania!

Możesz także zamówić u mnie voucher/zaproszenie na sesję fotograficzną w ramach prezentu dla bliskiej osoby. Takie zaproszenie będzie miało wydłużony czas na zrealizowanie, odpowiednio do Twoich potrzeb. Sesje fotograficzne realizuję zarówno w Olsztynie jak i na terenie całego kraju. Zapytaj o szczegóły oferty.

Zapraszam także na Instagram 🙂

Sesja kobieca Olsztyn – Karolina