Zdjęcia rodzinne to jedna z najwspanialszych pamiątek, do których niejednokrotnie wracamy z sentymentem. Dlatego gorąco zachęcam do obejrzenia wykonanych przeze mnie sesji rodzinnych w Olsztynie, jak i w innych miejscach na terenie kraju.

W związku z tym przedstawiam poniższą galerię zawierającą zdjęcia wykonane latem w Skansenie w Sierpcu. Rodzina mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych zdecydowała się na sesję plenerową podczas odwiedzin w Polsce. W efekcie piękna pogoda i dobre nastroje zaowocowały klimatycznymi, pełnymi dobrych emocji zdjęciami.

Dlatego jeśli zdecydujecie się na moje usługi, możemy wybrać się na fotograficzny spacer w urokliwe miejsce zaproponowane przeze mnie lub miejsce, które jest ważne dla Was. Również bardzo dobrym pomysłem są sesje w domowym zaciszu – scenerii, która daje Wam poczucie komfortu i spokoju. Z pewnością każdy z tych scenariuszy zaowocuje zdjęciami, które zawsze wywołają ciepły uśmiech na Waszej twarzach.

W związku z powyższym fotografia rodzinna to też świetny prezent dla bliskich sobie osób. Na przykład sesja ciążowa to dobry pomysł na prezent dla przyszłej mamy, a sesja noworodkowa to radość dla całej rodziny. W związku z tym zapytaj o vouchery/zaproszenia na sesje rodzinne, przedstawię ofertę fotografii przygotowanej pod Twoje potrzeby. Co ważne, zaproszenie na sesję fotograficzną na wydłużony czas realizacji, aby obdarowane osoby mogły bez pośpiechu umówić się ze mną na dogodny dla wszystkich termin.  Dlatego zachęcam do kontaktu oraz do odwiedzin na Instagramie.

Zdjęcia rodzinne – Sesja plenerowa