Sesja rodzinna Olsztyn – poszukujesz fotografa zajmującego się fotografią rodzinną? Zapraszam! 🙂 Zadzwoń bądź napisz, przedstawię ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb, abyśmy mogli wspólnie stworzyć wymarzone kadry.

Poniżej galeria z jesiennej  sesji plenerowej, która miała miejsce na Słonecznej Polanie. Mnóstwo pozytywnej energii i ogrom dobrego nastroju zaowocowały takimi oto zdjęciami 🙂

Ponadto, jeśli zastanawiasz się, czy Twoje dzieci są wystarczająco duże, aby wykonać sesję – nie martw się! Po pierwsze, mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Po drugie, jeśli zdecydujecie się na moje usługi, możemy wybrać się na fotograficzny spacer w urokliwe miejsce zaproponowane przeze mnie lub miejsce, które jest ważne dla Was. Co więcej, bardzo dobrym pomysłem są sesje w domowym zaciszu – scenerii, która daje Wam poczucie komfortu i spokoju. Podsumowując, z pewnością każdy z tych scenariuszy zaowocuje zdjęciami, które zawsze wywołają ciepły uśmiech na Waszej twarzach.

W związku z powyższym fotografia rodzinna to też świetny prezent dla bliskich sobie osób. Dlatego sesja ciążowa to dobry pomysł na prezent dla przyszłej mamy, a sesja noworodkowa to radość dla całej rodziny. W związku z tym zapytaj o vouchery/zaproszenia na sesje rodzinne, przedstawię ofertę fotografii przygotowanej pod Twoje potrzeby. Co ważne, zaproszenie na sesję fotograficzną na wydłużony czas realizacji, aby obdarowane osoby mogły bez pośpiechu umówić się ze mną na dogodny dla wszystkich termin.  Dlatego zachęcam do kontaktu oraz do odwiedzin na Instagramie.

Sesja rodzinna Olsztyn