Fotografia rodzinna Olsztyn – zapraszam do obejrzenia sesji wspaniałej rodziny, którą miałam przyjemność wykonać na Słonecznej Polanie.

Interesuje Cię sesja rodzinna? Ale nie masz pomysłu jak przygotować się do sesji? Bądź nie masz pomysłu na miejsce? Jeśli tak,  skontaktuj się ze mną! W rezultacie opowiem, jak wygląda taka sesja oraz jak przygotować się do zdjęć. Mogę także podpowiedzieć jakie miejsca będą się idealnie nadawać do wykonania tego typu fotografii.

A może zastanawiasz się, czy dzieci są już wystarczająco duże, aby zabrać je na sesję? Nie martw się, mam doświadczenie w pracy z dziećmi w rożnym wieku. Także na pewno wspólnie stworzymy piękne kadry, które staną się dla Was wspaniałą pamiątką 🙂

Ponadto można zamówić u mnie voucher/zaproszenie na sesję fotograficzną w ramach prezentu. Oczywiście takie zaproszenie będzie miało wydłużony czas na zrealizowanie, odpowiednio do Twoich potrzeb. Sesje fotograficzne realizuję zarówno w Olsztynie jak i na terenie całego kraju. Zapytaj o szczegóły oferty.

Natomiast więcej zdjęć z sesji rodzinnych w Olsztynie i nie tylko znajdziesz w zakładce fotografia rodzinna oraz na blogu.

Zapraszam także na Instagram.

Fotografia rodzinna Olsztyn